World Illustration

E-residentsus

E-residentsus on isikustaatus, mille abil Eesti lubab teiste riikide kodanikel turvaliselt kasutada oma avalikke ja erasektori e-teenuseid.

E-residentsus 2.0 valge raamat

Laadi alla e-residentsuse valge raamat, mis teeb 49 ettepanekut tulusama, mugavama ja turvalisema e-residentsuse loomiseks. Valge raamat sündis e-residentsuse programmi, Eesti riigiasutuste, eraettevõtete ja organisatsioonide koostöös ning sisaldab rohkem kui saja inimese ettepanekuid.

Lae alla

E-residentsus toob Eestile otsest majanduskasu, suurendab Eesti tuntust terves maailmas, edendab kultuuri ja julgeolekut.
Vaata statistikat

E-residendid on loonud rohkem kui

6000 uut ettevõtet

E-residentsus on Eestile programmi algusest tänaseni toonud kokku

10,4 miljonit eurot puhaskasumit

Eestit tuntakse maailmas kui

e-residentsuse riiki

Kellest saavad e-residendid?

E-residentsus on kasulik kaugettevõtjatele, kelle töö ja elu on asukohast sõltumatu, kellel on vaja ligipääsu Euroopa Liidu turule või rahvusvahelistele makseteenusepakkujatele või kelle koduriigis on ettevõtte loomine ja juhtimine keeruline

E-residendid aitavad Eesti ettevõtetel kasvada tuues rahvusvahelised kliendid koju kätte

Eesti ettevõtjad võidavad e-residentsusest tänu e-residentide ülemaailmsele kogukonnale, kellele on võimalik oma teenuseid pakkuda (näiteks raamatupidamisteenust, juriidilist abi, maksuteemadel nõustamist, kodulehedisaini jms).

Kliendid ikoon

Leia uusi kliente

Anna märku oma ärist, mille teenus pakuks huvi e-residentide loodud ettevõtetele!

Edasi